Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - EkoKino - edukacyjne wydarzenie plenerowe promujące właściwe postawy ekologiczne

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

EkoKino - edukacyjne wydarzenie plenerowe promujące właściwe postawy ekologiczne

2024-09-14
EkoKino - edukacyjne wydarzenie plenerowe promujące właściwe postawy ekologiczne

Podczas wydarzenia prezentowane będą filmy promujące właściwe postawy ekologiczne w zakresie ochrony środowiska oraz programy wsparcia na inwestycje z zakresu gospodarki niskoemisyjnej i ochrony klimatu.

W ramach wydarzenia Doradcy Energetyczni i pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach będą organizować konkursy, zagadki, rebusy, quizy tematyczne dla wszystkich grup wiekowych dotyczące ochrony powietrza, odnawialnych źródeł energii i szeroko pojętej ekologii.

Nagrodami w konkursie będą sadzonki drzew, które będą miały wpływ na poprawę jakości powietrza, a także zwrócą uwagę mieszkańców województwa świętokrzyskiego na konieczność troski o ekosystem.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry