Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Konferencja regionalna "Kampania na rzecz czystego powietrza - edukacja i praktyka" zorganizowana przez WFOŚiGW Rzeszów

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

UWAGA!Logo PDE Uprzejmie informujemy, że w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Beneficjentów oraz naszych Pracowników, Projekt Doradztwa Energetycznego pracuje zdalnie.  Prosimy o kontakt z Doradcami Energetycznymi drogą mailową lub telefonicznie zgodnie z regionalizacją. Liczymy na Państwa zrozumienie. PDE

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Konferencja regionalna "Kampania na rzecz czystego powietrza - edukacja i praktyka" zorganizowana przez WFOŚiGW Rzeszów

2020-02-06
Konferencja regionalna "Kampania na rzecz czystego powietrza - edukacja i praktyka" zorganizowana przez WFOŚiGW Rzeszów
  

6 lutego 2020 roku w Domu Kultury „Mors” w Dębicy odbędzie się regionalna konferencja pod hasłem „Kampania na rzecz czystego powietrza – edukacja i praktyka".

Wśród zaproszonych gości będą przedstawiciele władz samorządowych i gmin z Dębicy, Nowego Sącza, Rzeszowa, Urzędu Marszałkowskiego województwa podkarpackiego, doradcy z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, energetycy gminni, pracownicy merytoryczni wdrażający programy rządowe oraz osoby odpowiedzialne za kontrolę i monitoring stanu powietrza atmosferycznego w województwie.

Tematem konferencji będzie redukcja smogu, walka z ubóstwem energetycznym oraz działania na rzecz czystego powietrza, w tym omówienie programów rządowych „Czyste Powietrze” i „Mój Prąd”.

 

logotypy


Przewiń do góry