Data wydarzenia: 2026-06-24
Zapraszamy do udziału w spotkaniu online „Seans energetyczny”.
Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Co4Energy – sieć współpracy na rzecz efektywności energetycznej w miejskich obszarach funkcjonalnych.
Spotkanie stanowi część ogólnopolskiej inicjatywy, której celem jest rozwijanie kompetencji samorządów, wymiana doświadczeń oraz promowanie skutecznych rozwiązań w zakresie zarządzania energią i transformacji energetycznej.
W trakcie wydarzenia zaplanowano wystąpienia ekspertów i praktyków, którzy zaprezentują m.in.:
– działania realizowane w ramach sieci Co4Energy oraz ich efekty,
– przykłady wdrożeń poprawiających efektywność energetyczną,
– nowe technologie i rozwiązania wspierające zieloną transformację,
– plany i kierunki działań na kolejne miesiące projektu.
Spotkanie będzie także okazją do wymiany doświadczeń oraz dyskusji o wyzwaniach stojących przed samorządami w obszarze energii i klimatu.
W ramach wydarzenia Doradcy Energetyczni WFOŚiGW w Opolu zaprezentują program szkolenia Klimatyków Gminnych zaplanowanego na wrzesień bieżącego roku. Omówią ważną rolę Klimatyków w pozyskiwaniu środków zewnętrznych dla samorządów, a także wskażą praktyczne wskazówki właściwej realizacji programów, w szczególności najnowszego programu Mikroretencja.
Data: 24.06.2026
Miejsce: Microsoft Teams
Godzina: 9:00 – 11:00




