Skip to main content

Data wydarzenia: 2025-11-28

Zespół Doradców Energetycznych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie zaprasza na konferencję pt. „Społeczności Energetyczne szansą na lokalny rozwój”.

Wydarzenie skierowana jest do wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, przedsiębiorców, członków wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz przedstawicieli instytucji związanych z ochroną środowiska.

Stanowi doskonałą okazją do pozyskania fachowej wiedzy, przedstawienia najnowszych trendów, wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat przyszłości społeczności energetycznych również w kontekście wykorzystania lokalnych zasobów energii.

Wśród prelegentów zgromadzą się eksperci oraz praktycy, omawiane będą kluczowe kwestie związane z tworzeniem, rozwojem i funkcjonowaniem społeczności energetycznych.

Data: 28.11.2025 r.

Miejsce: Hotel Robert’s Port, Mikołajki – Stare Sady 4

Godzina: 10:00 – 15:00

Konferencja finansowana jest w ramach „Projektu Doradztwa Energetycznego” realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z 16 Partnerami (wojewódzkimi funduszami ochrony środowiska i gospodarki wodnej).

Projekt finansowany jest z programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.

Grafika przedstawia rodzinę (mama, tata, dzieci) przed domem jednorodzinnym w rozmowie z Doradcą Energetycznym. Grafika zaprasza na konferencję
Regiony