Doradcy Energetyczni w mediach! - Projekt Doradztwa Energetycznego

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

You are on the Energy Consultancy Project page

Choose your region to view information selected for you.
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.
introimage

Doradcy Energetyczni w mediach!

 
02 lipca 2024 r. na platformie Forum Modernizacje w Budownictwie FMB został wyemitowany odcinek z udziałem naszego Doradcy Energetycznego Pawła Korczaka. Tematem audycji była termomodernizacja zarówno od strony finansowania jak i jej wykonywania. Paweł Korczak, Doradca Energetyczny WFOŚiGW w Krakowie omówił dostępne źródła finansowania zadań związanych z termomodernizacją.
Wywiad nt. „Jak finansować i wykonywać termomodernizację?” – zapraszamy do posłuchania!
 
 
 
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Panią Anną Trudzik, Dyrektor Departamentu Energetyki Prosumenckiej NFOŚiGW w Warszawie, która miała miejsce na antenie Trójka - Program 3 Polskiego Radia.
 
17 czerwca ruszył nowy program "Moja Elektrownia Wiatrowa", z którego można uzyskać dotację na budowę przydomowego wiatraka oraz magazynu energii.
 
Dowiedzą się Państwo jakie są warunki dofinansowania i do kogo jest skierowany. Jest to kolejny, prekursorski sposób na obniżenie rachunków za prąd i zwiększenie swojej niezależności energetycznej.
 
 
 
Onet Rano Finansowo zaprasza do obejrzenia i wysłuchania rozmowy Redaktora Marcina Lisa z Panią Anną Trudzik, Dyrektor Departamentu Energetyki Prosumenckiej z NFOŚiGW w Warszawie.
 
Szukacie sposobów na obniżenie rachunków za prąd i zwiększenie swojej niezależności energetycznej? Omówiony zostanie nowy program "Moja elektrownia wiatrowa". Do kogo jest skierowany i jakie są warunki dofinansowania?
 
 
Porozmawiamy także o kolejnej edycji programu "Mój Prąd". Na jakim etapie są przygotowywania do rozpoczęcia tego popularnego programu?
Następnie przejdziemy do omówienia programu "Mój elektryk", który ma ruszyć jesienią. Celem nowego projektu jest udzielanie dopłat do samochodów elektrycznych, przy czym dotacja ma być przeznaczona nie tylko na zakup, lecz również leasing oraz wynajem długoterminowy pojazdów elektrycznych. Systemem dopłat zostaną objęte zarówno samochody nowe, jak i używane.
Zapraszamy!
 
 
 

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie realizuje Projekt Doradztwa Energetycznego we współpracy z 16 Partnerami na terenie całego kraju (wojewódzkimi funduszami ochrony środowiska i gospodarki wodnej).

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Scroll top