Dane umowy kompleksowej do wniosku o dotację. - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

You are on the Energy Consultancy Project page

Choose your region to view information selected for you.
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Dane umowy kompleksowej do wniosku o dotację.

More
4 years 10 months ago #35 by Mariusz Roqfort
Punkt 33 i 34 Dane dotyczące umowy kompleksowej z Operatorem Sieci Dystrybucyjnej (zakładem
energetycznym) W przypadku:
• Jeżeli jest to nowa umowa podać należy dane tej nowej umowy.
• Jeżeli jest to aneks do umowy już istniejącej – podać należy dane aneksu, data – data zawarcia
aneksu; numer - jeżeli jest nadany to nr aneksu, jeżeli aneks nie ma numeru to nr umowy już
istniejącej.


W rozmowie z konsultantem z Energi, powiedziano mi, że numer mojej umowy pozostaje ten sam, tak samo data jej zawarcia (rok 2005) i mimo przesłania do Energi dokumentów prosumenckich, nie będzie aneksu do umowy.
Czy w takim razie, w rubryce o danych dot. umowy kompleksowej mam wpisać ten stary numer wraz z datą z roku 2005?

Pozdrawiam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 10 months ago #38 by Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Energa jako chyba jedyny operator nie aneksuje istniejących umów a jedynie wysyła pismo, w którym podana jest data od kiedy klient jest rozliczany jako Prosument. We wniosku wpisać zatem należy dane dot. obowiązującej umowy a w polu z datą dodać należy termin podany w piśmie przez Energę.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Scroll top