MÓJ PRĄD - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

You are on the Energy Consultancy Project page

Choose your region to view information selected for you.
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

MÓJ PRĄD

More
5 years 1 month ago #8 by Jony
Replied by Jony on topic MÓJ PRĄD
Czy o dotację "Mój Prąd" można się starać przed wykonaniem przedsięwzięcia?
A jeśli NIE, to czy będąc osobą fizyczna i samemu z finansuje, fotowoltaiczny kolektor na swojej nieruchomości, będę miał pewność co do tego dofinansowania do 5000 tyś?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 4 weeks ago #9 by Urszula Majcherek
Replied by Urszula Majcherek on topic MÓJ PRĄD
Proszę o informację dotyczącą kompletu dokumentów wymaganych do wniosku o dofinansowanie 5000 zł z tytułu zamontowania OZE (fotovoltaika).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 3 weeks ago #10 by Jacek
Replied by Jacek on topic MÓJ PRĄD
Proszę o informację, czy do wniosku o dofinansowanie akceptowana jest faktura obejmująca tylko zakup zestawu fotowoltaicznego, czy też wymagana jest faktura obejmująca zestaw wraz z montażem. Jest możliwość zakupu zestawów w tańszej cenie, bez kosztów montażu.
Do kiedy można składać wnioski o dofinansowanie, czy jest ustalony limit wniosków, po którego przekroczeniu wnioski będą odrzucane?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 1 week ago #11 by Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Razem z wnioskiem złożyć należy wypełniony przez OSD zał. 3 - zaświadczenie potwierdzające przyłączenie mikroinstalacji
lub
jeżeli, OSD przesłał potwierdzenie na swoim wzorze zawierającym analogiczne informacje co zał. 3 - w takim przypadku wystarczy kopia dokumentu otrzymanego od OSD.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 1 week ago #12 by Doradca Energetyczny - NFOŚiGW

Karol wrote: Czy do kosztów kwalifikowanych wykonania instalacji fotowoltaicznej będą respektowane faktury tylko za zakup urządzeń wymaganych do jej budowy ?


Przedstawiać można faktury tylko za materiały i wyposażenie niezbędne do montażu mikroinstalacji.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 1 week ago #13 by Doradca Energetyczny - NFOŚiGW

asocko wrote: Podbijam, jestem instalatorem, mam uprawnienia. Czy mogę założyć sobie sam fotowoltaikę, mając tylko fakturę za zakup sprzętu?


W dniu 11.10.2019 r. zostały wprowadzone do programu zmiany umożliwiające Wnioskodawcy posiadającemu odpowiednie uprawnienia samodzielny montaż instalacji.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Scroll top