Wniosek drugi nabór - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

You are on the Energy Consultancy Project page

Choose your region to view information selected for you.
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Wniosek drugi nabór

More
4 years 8 months ago - 4 years 8 months ago #50 by Daniel
Wniosek drugi nabór was created by Daniel
Witam. W dniu 31.01.2020 wysłałem wniosek w formie papierowej o dofinansowanie w ramach programu Mój Prąd.Według poczty polskiej wniosek dotarł w dniu 03.02.2020. Sprawdzam status wniosku za pośrednictwem dedykowanej strony, pojawia się komunikat ,,WNIOSEK NIE ZOSTAŁ JESZCZE ZAREJESTROWANY LUB WPROWADZONO NIEPOPRAWNE DANE,,
Kiedy mam zacząć się martwić? Pisałem e mail na i bez odpowiedzi. We wniosku jest nr. telefonu, adres e mail ale nikt nie dzwonił, nie pisał żeby coś było nie tak. Czy te wnioski są zbierane i będą rejestrowane , rozpatrywane w innym terminie. Dziś jest 11 luty.
Last edit: 4 years 8 months ago by Daniel. Reason: błędy

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 8 months ago #54 by Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Należy spokojnie czekać na informację mailową o wyniku oceny wniosku. Złożonych wniosków jest bardzo dużo, stąd czas oczekiwania może wynosić ok 1,5 miesiąca. Komunikat o nie zarejestrowaniu wniosku nie oznacza, że wniosek do nas nie dotarł lecz po prostu czeka na ocenę, dopiero wtedy będzie wprowadzony do systemu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Scroll top