Wniosek Mój Prąd a rozbudowa z RPO - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

You are on the Energy Consultancy Project page

Choose your region to view information selected for you.
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Wniosek Mój Prąd a rozbudowa z RPO

More
2 years 8 months ago #138 by JacekMr
Dzień dobry, mam już zainstalowaną instalacje fotowoltaiczną na dachu budynku i zamierzam złożyć wniosek w nowym naborze w programie "Mój Prąd" jednak z powodu wymiany źródła ciepła będę zmuszony do rozbudowy tej instalacji.

I dla tego moje pytanie - czy mogę ją rozbudować i skorzystać na cen cel z dotacji gminnej dofinasowanej z RPO?

Będzie to praktycznie druga osobna instalacja - nowy falownik, zabezpieczenia i oczywiście panele, wspólny będzie jedynie licznik.

pozdrawiam

Jacek

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
2 years 8 months ago #139 by Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Jeżeli druga instalacja podłączona będzie do tego samego licznika co pierwsza to w świetle programu Mój prąd uważana jest za jedną instalację.
Zgodnie z programem, taka instalacja nie może być ani wcześniej ani później wsparta z innego programu ze środków publicznych.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Scroll top