wypełnienie wniosku "mój prąd" - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

You are on the Energy Consultancy Project page

Choose your region to view information selected for you.
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.
Witamy na forum Projektu Doradztwa Energetycznego

Zarejestruj się, aby aktywnie uczestniczyć w projektach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

wypełnienie wniosku "mój prąd"

More
4 years 11 months ago - 4 years 11 months ago #26 by Zinaida
1. Dot. załączników:
pkt 1 - kopia faktury za dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej opatrzonej adnotacją "Zgłoszono do Programu priorytetowego
Mój Prąd"
- moje pytanie brzmi- czy fakturę którą wystawili montujący fotowoltaikę-za instalację , materiały - ma być opatrzona taką klauzulą? Czy to ma być jakaś specjalna faktura- kopia inna niż zwykła faktura oryginał?
pkt 4 - dot. oświadczenia przetwarzania danych - czy to ma być coś oddzielnego, czy chodzi o oświadczenia które są na str.2 i 3 danego wniosku?
Na stronie 2 wniosku w pkt 31 podać koszt całkowity - o co chodzi? - wysokość zapłaconej faktury? Natomiast pkt 32 pyta o koszty kwalifikowane - proszę wybaczyć nie rozumiem tych pytań. Czym one się różnią?
w pkt 35 - Nr Punktu Poboru Energi - rozumiem, że te dane powinien mi podać Zakład Energetyki przy instalacji liczników. (Czekam jeszcze na podłączenie)
Last edit: 4 years 11 months ago by Zinaida. Reason: poprawa pisma

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 11 months ago #28 by Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Adnotację na oryginale faktury sporządza odręcznie, długopisem Wnioskodawca. Następnie należy wykonać kopię i załączyć do wniosku.
Oświadczenie dot. danych osobowych (RODO) to osobny załącznik. Wzór (zał. 4) znajduje się na stronie www NFOŚiGW.
Koszty całkowite to te poniesione na instalację i jej zamontowanie. Koszty kwalifikowane to te poniesione od 23.07.2019 r. Jeżeli wszystkie faktury zostały opłacone od tego dnia to w obu pozycjach wpisać należy tę samą kwotę.
Numer PPE to numer nadawany przez Operatora Sieci Dystrybucyjnej każdemu z odbiorców. Będzie on wpisany na potwierdzeniu przyłączenia instalacji, które wystawia OSD. Wystarczy wtedy przepisać numer do wniosku.

Na stronie NFOŚiGW znajduje się instrukcja wypełnienia wniosku i objaśnienie pól tam zawartych:
nfosigw.gov.pl/gfx/nfosigw/userfiles/fil...wniosek_moj_prad.pdf
The following user(s) said Thank You: Zinaida

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
4 years 11 months ago #29 by Zinaida
Dziękuję za odpowiedź. Zrozumiałam. Dziękuję.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Scroll top