MÓJ PRĄD - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

You are on the Energy Consultancy Project page

Choose your region to view information selected for you.
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

MÓJ PRĄD

More
5 years 1 month ago #2 by REYBUD
MÓJ PRĄD was created by REYBUD
Gdzie jest formularz wniosku o dotację 5 . 000-zł

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 1 month ago #3 by maciej.przybecki
The following user(s) said Thank You: REYBUD

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 1 month ago #4 by REYBUD
Replied by REYBUD on topic MÓJ PRĄD
Dzięki
pozdr

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 1 month ago #5 by Gyro
Replied by Gyro on topic MÓJ PRĄD
Panowie co jest z programem mój prąd? To jakaś lipa. Dzisiaj byłem w PGE w Kielcach ul. Sandomierska w sprawie podbicia dokumentu tj. potwierdzenia przyłączenia mikroinstalacji - dla prosumenta i odprawiono mnie z kwitkiem twierdząc że takiego programu to oni nie akceptują. Mam umowę z nimi podpisana i wymieniony licznik na dwukierunkowy a żeby wniosek złożyć to już oni nic nie wiedzą. Jakaś ściema?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 1 month ago #6 by Karol
Replied by Karol on topic MÓJ PRĄD
Czy do kosztów kwalifikowanych wykonania instalacji fotowoltaicznej będą respektowane faktury tylko za zakup urządzeń wymaganych do jej budowy ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 1 month ago #7 by asocko
Replied by asocko on topic MÓJ PRĄD
Podbijam, jestem instalatorem, mam uprawnienia. Czy mogę założyć sobie sam fotowoltaikę, mając tylko fakturę za zakup sprzętu?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Powered by Kunena Forum

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Scroll top