MÓJ PRĄD - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

MÓJ PRĄD

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #2 przez REYBUD
MÓJ PRĄD was created by REYBUD
Gdzie jest formularz wniosku o dotację 5 . 000-zł

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #3 przez maciej.przybecki
The following user(s) said Thank You: REYBUD

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #4 przez REYBUD
Replied by REYBUD on topic MÓJ PRĄD
Dzięki
pozdr

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #5 przez Gyro
Replied by Gyro on topic MÓJ PRĄD
Panowie co jest z programem mój prąd? To jakaś lipa. Dzisiaj byłem w PGE w Kielcach ul. Sandomierska w sprawie podbicia dokumentu tj. potwierdzenia przyłączenia mikroinstalacji - dla prosumenta i odprawiono mnie z kwitkiem twierdząc że takiego programu to oni nie akceptują. Mam umowę z nimi podpisana i wymieniony licznik na dwukierunkowy a żeby wniosek złożyć to już oni nic nie wiedzą. Jakaś ściema?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #6 przez Karol
Replied by Karol on topic MÓJ PRĄD
Czy do kosztów kwalifikowanych wykonania instalacji fotowoltaicznej będą respektowane faktury tylko za zakup urządzeń wymaganych do jej budowy ?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #7 przez asocko
Replied by asocko on topic MÓJ PRĄD
Podbijam, jestem instalatorem, mam uprawnienia. Czy mogę założyć sobie sam fotowoltaikę, mając tylko fakturę za zakup sprzętu?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Zasilane przez Forum Kunena

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry