Zapisy na wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

ferpnfue

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Wydarzenia

  • Od 13.06.2023 10:00 Do 13.06.2023 12:00
    Szanowni Państwo! Już dziś zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie pt. „Fotowoltaika w budynkach wielorodzinnych - technika i finansowanie”. Fotowoltaika w budynkach wielorodzinnych to coraz częstsza praktyka, ale znacznie mniej popularna niż w przypadku budynków jednorodzinnych. Podczas prezentacji podpowiemy - czy i jakie korzyści płyną z takiej inwestycji oraz z jakich programów wsparcia mogą korzystać wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.
1 428 pl-pl events1b8c25014ee6a3671bcf02b1afa88022

logotypy


Przewiń do góry