Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy - Siedlce 2018

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy - Siedlce 2018

2018-10-18 - 2018-10-19
Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy - Siedlce 2018

W dniach 18 - 19 października Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach gościł przedstawicieli najważniejszych instytucji państwowych oraz firm, które swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju.

Tematem przewodnim Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego organizowanego przez Europejskie Centrum Biznesu przy współpracy miasta Siedlce było „Państwo – Gospodarka – Bezpieczeństwo: Filary polskiej gospodarki przyszłości”.
Gośćmi Honorowymi Szczytu byli Pani Jadwiga Emilewicz - Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Pan Henryk Kowalczyk - Minister Środowiska oraz Pan Krzysztof Tchórzewski - Minister Energii. Odbyły się sesje plenarne oraz kilkanaście paneli tematycznych. Poruszane były tematy związane z gospodarką niskoemisyjną, energetyką i ochroną środowiska.
Wieczorem podczas uroczystej gali osoby zostały wyróżnione statuetkami ,,Bursztyn Polskiej Gospodarki 2018” za szczególne działania w zakresie rozwoju i bezpieczeństwa polskiej gospodarki.
Drugi dzień szczytu odbył się pod patronatem Ministerstwa Energii oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Tematem sesji plenarnych, warsztatów oraz konsultacji indywidualnych była gospodarka niskoemisyjna na rzecz czystego powietrza.
W kuluarach Wydziału Humanistycznego UPH, rozstawione były ogólnodostępne stoiska informacyjne, między innymi stoisko Ministerstwa Energii współdzielone z NFOŚiGW, licznie i chętnie odwiedzane przez fachowców i media, ale również przez szeroką publiczność.

Ogólnopolski Szczyt GospodarczyPrezes NFOŚiGWGalaStoisko Ministerstwa Energii i NFOŚiGWWarsztaty Projektu Doradztwa EnergetycznegoStoisko Ministerstwa Energii i NFOŚiGWWarsztaty Projektu Doradztwa EnergetycznegoWarsztaty Projektu Doradztwa EnergetycznegoWidok na OSG

logotypy


Przewiń do góry