Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - XXV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

ferpnfue

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

XXV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

2023-03-08 - 2023-03-09
XXV Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX

Jubileuszowy ENEX - światowi producenci i najnowsze rozwiązania branży energetycznej!

Branża energetyczna z całego świata wczesną wiosną spotka się w kieleckim ośrodku wystawienniczym na jubileuszowych XXV Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XX Targach Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA. Rekordowa ostatnia edycja z udziałem wystawców z trzech kontynentów, to  znak, że  ten obszar przemysłu rozwija się niesamowicie prężnie, a wymiana wiedzy jest cenna dla całego sektora gospodarki.

Targi ENEX i ENEX – NOWA ENERGIA już od dawna poszerzają granice, wychodząc poza Polskę. W poprzednim wydarzeniu udział wzięli wystawcy z krajów mocno stawiających na rozwój branży energetycznej, czyli ze Stanów Zjednoczonych, Chin, Korei Południowej, Niemiec, Włoch, Holandii, Austrii, Hiszpanii, Węgier, Czech, Szwajcarii, Litwy i oczywiście z Polski. To tu przedsiębiorstwa  prezentują osiągnięcia branży,  fachowcy i specjaliści wymieniają się doświadczeniami, znajdują klientów i zawierają cenne umowy.  

W Targach Kielce mają miejsce premiery produktowe, zwiedzający mogą sprawdzić najnowsze rozwiązania dronowe, nowoczesne systemy montażowe i fotowoltaiczne, modele inwerterów i pomp ciepła, kompletne systemy grzewcze, a także stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny. Podczas ostatniego wydarzenia uwagę przyciągały pokazy najnowszych modeli samochodów elektrycznych. W Strefie Elektromobilności prezentowały się Tesla, Hyundai, Opel Mokka czy Peugeot, Audi, Volkswagen, Skoda, Cupra Born.

Konferencje, fora i Strefa MiastOZE

W trakcie poprzednich edycji targów ENEX liczni korzystali ze specjalnej strefy wystawienniczej MiastOZE, które było miejscem branżowych spotkań oraz konsultacji inwestorów z wykonawcami i praktykami. Od lat grono oczekujące wiedzy uczestniczy także w Forum Fotowoltaicznym Solar+ i Ogólnopolskim Forum Pomp Ciepła, które organizuje Redakcja GlobEnergia. Podejmowane tematy to nie tylko nowości, ale i problemy instalacyjne czy nowatorskie sposoby wykorzystania fotowoltaiki i pomp ciepła. Konferencja Energia PL porusza kwestie związane z magazynowaniem energii. Z merytorycznych spotkań w ramach HEAT not LOST czerpią zarządy, przedstawiciele przedsiębiorstw przemysłowych, naukowcy oraz wszyscy, którzy dążą do poprawy efektywności energetycznej oraz produkcji energii w rozproszeniu.

Nowatorskość doceniana

W czasie targów ENEX przyznawane są nagrody i wyróżnienia za magazynowanie i zarządzanie energią, odnawialne źródła energii, sprzęt eksploatacyjny i narzędzia oraz konstrukcje OZE.  Mocno zauważani są także autorzy najciekawszych aranżacji stoisk targowych i sposobu promocji, którzy otrzymują nagrodę TOP DESIGN. „Dobre praktyki w dobrych rękach” to z kolei docenienie za najlepsze realizacje energetyczne i ekologiczne w Polsce. 

Targom ENEX towarzyszyć będą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce!

logotypy


Przewiń do góry