Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Szkolenie dla Energetyków Gminnych - Oświetlenie Uliczne

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Szkolenie dla Energetyków Gminnych - Oświetlenie Uliczne

2023-03-23 - 2023-03-24
Szkolenie dla Energetyków Gminnych - Oświetlenie Uliczne

Szkolenie dla Energetyków Gminnych - Oświetlenie Uliczne

W ramach kontynuacji naszych działań edukacyjnych skierowanych do Energetyków Gminnych pragniemy Państwa zaprosić na szkolenie warsztatowe poświęcone zagadnieniom związanym z oświetleniem ulicznym.

W jego ramach zamierzamy przedstawić aspekty prawne, techniczne oraz możliwości pozyskania środków finansowych.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie stacjonarnej, w Rzeszowie przy ul. Witolda 11a, w budynku Instytutu Teologiczno-Pastoralnego.

Termin szkolenia: 23 - 24 marca 2023 r. w godzinach od 9:00 do 15:00.

W trakcie warsztatów zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • Sytuacja prawna,
  • Parametry oświetlenia ulicznego,
  • Realizacja inwestycji,
  • Formy finansowania,
  • Obliczenia,
  • Aktualna oferta finansowa dla JST, mieszkańców.

Warsztaty są skierowane do Energetyków Gminnych z terenu województwa podkarpackiego, którzy ukończyli szkolenia podstawowe przeprowadzone w latach 2019 oraz 2021. Szkolenie jest nieodpłatne i finansowane w ramach Projektu: „Ogólnopolskiego systemu wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”; Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020; I oś priorytetowa „Zmniejszenie emisyjności gospodarki”.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy dokonać na zamieszczonym formularzu, przesyłając podpisany skan na adres: do dnia 01.03.2023 r. Oryginał zgłoszenia należy dostarczyć najpóźniej w dniu rozpoczęcia szkolenia.

Linkowanie Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy

Prosimy również o informację czy osoby przygotowane w ramach wyżej wspomnianych szkoleń do pełnienia roli Energetyków Gminnych, w dalszym ciągu realizują tę funkcję w Państwa Gminach.

W przypadku potrzeby przeszkolenia nowych pracowników prosimy o poinformowane nas o tym fakcie. Osoby takie również mogą wziąć udział w warsztatach poświęconych zagadnieniom związanym z oświetleniem ulicznym.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry