Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Kongres POWERPOL - Rok 2023. Polityka energetyczna Państwa wobec kryzysu surowcowego w Europie

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Kongres POWERPOL - Rok 2023. Polityka energetyczna Państwa wobec kryzysu surowcowego w Europie

2023-02-27 - 2023-02-28
Kongres POWERPOL - Rok 2023. Polityka energetyczna Państwa wobec kryzysu surowcowego w Europie

W imieniu organizatorów ECB, zapraszamy na XXIII edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, która odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2023 r. w Warszawie w hotelu Sofitel Victoria (ul. Królewska 11). Temat przewodni tegorocznego Kongresu brzmi: „Rok 2023: Polityka energetyczna Państwa wobec kryzysu surowcowego w Europie”.

Rok 2023 będzie dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych wyzwań związanych zarówno z deficytem surowcowym, otoczeniem legislacyjnym, rewizją europejskiej polityki surowcowej, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem sektora do dużych inwestycji w OZE, offshore, gaz i wodór.

Program najbliższej edycji Kongresu tradycyjnie obejmie zagadnienia, które staną się okazją do wymiany opinii i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami: Rządu, największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych.

Więcej informacji na stronie: http://powerpol.pl

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry