Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - XI edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2023

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

29.06.2023   ferpnfue

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

XI edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2023

2023-06-05 - 2023-06-06
XI edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2023

XI edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2023 odbędzie się tradycyjnie w Gdańsku w dniach 5 – 6 czerwca 2023 r. w Muzeum II Wojny Światowej.

Tematem przewodnim spotkania będzie:

BEZPIECZEŃSTWO ENERGETYCZNE EUROPY – REWIZJA EUROPEJSKIEJ POLITYKI ENERGETYCZNEJ

Już po raz jedenasty  pragniemy zaprosić czołowych przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Szczyt Energetyczny do Gdańska. Podczas najbliższej edycji wśród poruszanych zagadnień odniesiemy się do reorganizacji Europejskiej polityki energetycznej jako konsekwencji wojny w Ukrainie i sankcji nałożonych na Rosję. Tegoroczna dyskusja będzie koncentrowała się wokół aktualnych zagadnień obejmując nowe źródła dostaw surowców dla Europy, wpływ sankcji na gospodarki państw członkowskich, embargo na surowce energetyczne z Rosji jako czynnik przyspieszający proces transformacji energetycznej i odejście od tradycyjnych źródeł wytwórczych na rzecz OZE. W palecie zagadnień nie zabraknie tematów związanych z inwestycjami w produkcję zielonego wodoru, dalszym rozwojem offshore, transformacją sektora ciepłowniczego, nowymi założeniami ustawy wiatrakowej czy inwestycjom w infrastrukturę krytyczną. Rozwój i innowacyjność jako niekwestionowane elementy budowy niezależności energetycznej na przykładzie przemysłu energetycznego, paliwowego i gazowego nadal będą towarzyszyć przewidzianym debatom.

OSE Gdańsk to nie tylko możliwość wymiany doświadczeń, ale także poznania nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w przemyśle oraz rozwiązań służących zapewnieniu bezpieczeństwa energetycznego. Podczas Szczytu ponownie zostaną wręczone statuetki „Bursztyn Polskiej Energetyki” wyróżnienia, którą otrzymują  osoby, firmy, instytucje lub samorządy za działania, które w sposób szczególny przyczyniły się w ostatnim czasie do rozwoju polskiej energetyki.

Link do rejestracji: http://osegdansk.pl/rejestracja/

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://osegdansk.pl/

Jak co roku będzie funkcjonowało stoisko informacyjne Projektu Doradztwa Energetycznego z pełną obsługą Doradców Energetycznych z całej Polski.

29.06.2023   ferpnfue


Przewiń do góry