Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Sesja plenarna II Okrągły Stół

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.
Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

Sesja plenarna II Okrągły Stół

2019-03-27
Sesja plenarna II Okrągły Stół

27 marca 2019 w Hotelu Marriott odbędzie się sesja plenarna II Okrągłego Stołu, dotycząca finansowania efektywności energetycznej w Polsce. Wezmą w niej udział przedstawiciele Komisji Europejskiej, Ministerstwa Energii, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, banków publicznych i prywatnych, agencji energetycznych, instytucji otoczenia biznesu, doradcy energetyczni NFOŚiGW, niezależni doradcy finansowi, naukowcy i badacze.

Celem ogólnopolskiego Okrągłego Stołu jest wymiana poglądów i doświadczeń pomiędzy kluczowymi polskimi interesariuszami na temat poprawy dostępu do finansowania inwestycji w efektywność energetyczną oraz określenie wspólnych celów i możliwych rozwiązań, które należy wprowadzić w kontekście obecnej polityki i praktyki biznesowej w tym zakresie. Spotkanie będzie prowadzone w 3 sesjach tematycznych, co ułatwi wymianę doświadczeń i opinii.

logotypy

Przewiń do góry