Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - „Programy wsparcia i źródła finansowania inwestycji EE i OZE”

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

„Programy wsparcia i źródła finansowania inwestycji EE i OZE”

2023-03-17
„Programy wsparcia i źródła finansowania inwestycji EE i OZE”

Doradcy Energetyczni Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie wraz z Biurem Informacji o Funduszach Europejskich zapraszają przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego województwa podkarpackiego do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.: „Programy wsparcia i źródła finansowania inwestycji EE i OZE”.

Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach: 17 oraz 31 marca 2023 r. od godz. 9:30 do 14:30 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie przy ulicy Towarnickiego 3A.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko oraz tytuł szkolenia) na adres: i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora lub telefonicznie pod numer 17 747 64 88/82.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy. 

Szkolenie poprowadzą pracownicy Biura Informacji o Funduszach Europejskich oraz Doradcy Energetyczni Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

W ramach szkolenia będzie możliwość zadawania pytań.

Program szkolenia dostępny jest pod linkiem: program szkolenia

Organizator spotkania:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Al. Ł. Cieplińskiego 4

35-010 Rzeszów

tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82, 17 747 64 88

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry