Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Akademia Czystego Powietrza 2023 dla Beneficjentów programu Czyste Powietrze

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

ferpnfue

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Akademia Czystego Powietrza 2023 dla Beneficjentów programu Czyste Powietrze

2023-03-16
Akademia Czystego Powietrza 2023 dla Beneficjentów programu Czyste Powietrze

Zapraszamy na webinariu z cyklu Akademia Czystego Powietrza 2023 dla Beneficjentów programu Czyste Powietrze.

Webinar skierowany jest w szczególności do Beneficjentów programu – właścicieli domów jednorodzinnych i właścicieli lokali w tych budynkach z wydzieloną księgą wieczystą, którzy potrzebują ocieplić swój dom i wymienić źródło ciepła na bardziej efektywne.

Najbliższe spotkanie szkoleniowe będzie dotyczyło w pierwszej kolejności zasad dofinansowania z prefinansowaniem, jako dopełnienie informacji z poprzedniego 2. webinaru, na którym omówiono podstawowy wniosek o dofinansowanie.

Druga część szkolenia poświęcona zostanie rozliczeniu przedsięwzięcia (wniosek o płatność: dotacja, dotacja z prefinansowaniem oraz potrzebne załączniki).

3. webinar zaczniemy 16 marca 2023 r. o godzinie 10:00!

Link do Youtube

Do zobaczenia!

logotypy


Przewiń do góry