Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Warsztaty z Programu Czyste Powietrze

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.
Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

Warsztaty z Programu Czyste Powietrze

2019-03-22
Warsztaty z Programu Czyste Powietrze

Ministerstwo Środowiska we współpracy z Wojewódzkimi Funduszami Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza na bezpłatne warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Celem warsztatów jest przybliżenie pracownikom samorządów, powiatów i gmin zagadnień z zakresu prawidłowego aplikowania o środki oraz aspektów technicznych związanych z realizacją działań w ramach Programu „Czyste Powietrze”. Pracownicy mający najbliższy kontakt w potencjalnymi wnioskodawcami Programu, stanowią realne wsparcie dla osób ubiegających się o dofinansowanie na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych.

Warsztaty będą prowadzone przez Doradców Energetycznych w ramach „Ogólnopolskiego systemu wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej i OZE”.

Szczegółowe harmonogramy spotkań znajdą Państwo na stronach internetowych właściwych Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronach właściwych terytorialnie WFOŚiGW.

Jedno z pierwszych szkoleń odbyło się w dniu 22 marca 2019 r. w WFOŚiGW w Kielcach. Link z relacji oraz harmonogram szkoleń poniżej: https://bit.ly/2UQ3RRC

logotypy

Przewiń do góry