Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Cykl spotkań „Porozmawiajmy o funduszach” #1 Poszukajmy oszczędności – inwestycje energetyczne!

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Cykl spotkań „Porozmawiajmy o funduszach” #1 Poszukajmy oszczędności – inwestycje energetyczne!

2023-03-06
Cykl spotkań „Porozmawiajmy o funduszach” #1 Poszukajmy oszczędności – inwestycje energetyczne!

Pierwsze spotkanie będzie poświęcone fotowoltaice. Debata odbędzie się w powiecie kartuskim. Jej ideą będzie wymiana wiedzy i doświadczeń specjalistów z odnawialnych źródeł energii, innowacyjnych rozwiązań w ochronie środowiska oraz najnowszych zielonych technologii.

Organizatorem wydarzenia jest WFOŚiGW w Gdańsku. Spotkanie jest odpowiedzią na potrzebę dyskusji z lokalnymi samorządami o najważniejszych inwestycjach w regionie.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry