Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Seminarium RES4BUILD - Energia odnawialna dla niskoenergetycznych budynków w systemach energetycznych przyszłości

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Seminarium RES4BUILD - Energia odnawialna dla niskoenergetycznych budynków w systemach energetycznych przyszłości

2023-03-20
Seminarium RES4BUILD - Energia odnawialna dla niskoenergetycznych budynków w systemach energetycznych przyszłości

Udział w seminarium mające na celu podsumowanie wyników projektu RES4BUILD oraz przedstawienie możliwości wykorzystania doświadczeń w najbliższej perspektywie finansowania przedsięwzięć w zakresie wsparcia efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Prezentacja Doradcy Energetycznego na temat finansowania przedsięwzięć w zakresie efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry