Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Katowice

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.
Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Katowice

2019-04-18
Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Katowice

Serdecznie zapraszamy samorządy do oddelegowania pracowników do udziału w bezpłatnych warsztatach szkoleniowych dotyczących programu „Czyste powietrze”. Celem warsztatów jest przybliżenie pracownikom powiatów i gmin zagadnień z zakresu prawidłowego aplikowania o środki oraz aspektów technicznych, związanych z realizacją działań w ramach Programu „Czyste powietrze”. Warsztaty prowadzone będą przez Doradców Energetycznych w ramach „Ogólnopolskiego systemu wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

Spotkania odbędą się w siedzibie Funduszu w Katowicach, przy ulicy Plebiscytowej 19 (sala konferencyjna – I piętro).

Spotkanie dla przedstawicieli Powiatów:

  • raciborski (Kornowac, Krzanowice, Nędza, Pietrowice Wielkie, Racibórz)
  • rybnicki (gminy Czerwionka-Leszczyny, Lyski)
  • wodzisławski (gminy Marklowice, Mszana, Pszów, Radlin, Rydułtowy).

W zakresie pozostałych gmin – warsztaty zostały ujęte w programie szkoleń dla Energetyków Gminnych.

Proszę o potwierdzenie udziału pracowników w warsztatach. Osoby, których obecności nie potwierdzono, ze względu na ograniczoną pojemność sali konferencyjnej, nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu.

Rejestracji na warsztaty należy dokonywać pod nr tel. 32 60 32 265, 887 447 772, jak również pod adresem e-mail: 

logotypy

Przewiń do góry