Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - "Audyt Energetyczny. Jak przeprowadzić kompleksową termomodernizację i podnieść wysokość dofinansowania w programie Czyste Powietrze?"

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

29.06.2023   ferpnfue

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

"Audyt Energetyczny. Jak przeprowadzić kompleksową termomodernizację i podnieść wysokość dofinansowania w programie Czyste Powietrze?"

2023-04-20
"Audyt Energetyczny. Jak przeprowadzić kompleksową termomodernizację i podnieść wysokość dofinansowania w programie Czyste Powietrze?"

20 kwietnia 2023 r. o godz. 10:00 odbędzie się czwarte spotkanie w formule online poświęcone zasadom programu Czyste Powietrze.

Webinarium jest skierowane do potencjalnych Beneficjentów programu oraz wszystkich, którzy mogą być pomocni Wnioskodawcom w przygotowaniu się do inwestycji.

Termomodernizacja budynku jednorodzinnego, która ma przynieść wymierne efekty w postaci efektywnego energetycznie budynku, niższych rachunków za ogrzewanie i poprawie jakości powietrza wymaga wcześniejszej oceny stanu budynku.

Przeprowadzenie audytu energetycznego nie jest obligatoryjne do uzyskania dofinansowania w ramach Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Jednak tylko w przypadku przeprowadzenia audytu energetycznego można uzyskać dotację na przedsięwzięcie z kompleksową termomodernizacją, która jest wyższa niż w przypadku przedsięwzięcia nieobejmującego kompleksowej termomodernizacji.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://czystepowietrze.gov.pl/akademia-czystego-powietrza/

Rejestracja: https://forms.office.com/e/TKs3zmribx

29.06.2023   ferpnfue


Przewiń do góry