Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Katowice

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.
Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Katowice

2019-04-25
Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Katowice

Serdecznie zapraszamy samorządy do oddelegowania pracowników do udziału w bezpłatnych warsztatach szkoleniowych dotyczących programu „Czyste powietrze”. Celem warsztatów jest przybliżenie pracownikom powiatów i gmin zagadnień z zakresu prawidłowego aplikowania o środki oraz aspektów technicznych, związanych z realizacją działań w ramach Programu „Czyste powietrze”. Warsztaty prowadzone będą przez Doradców Energetycznych w ramach „Ogólnopolskiego systemu wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

Spotkania odbędą się w siedzibie Funduszu w Katowicach, przy ulicy Plebiscytowej 19 (sala konferencyjna – I piętro).

Spotkanie dla przedstawicieli Powiatów:

  • częstochowski (gminy Blachownia, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Koniecpol, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny, Starcza)
  • kłobucki (gminy Kłobuck, Lipie, Miedźno, Opatów, Panki, Popów, Przystajń, Wręczyca Wielka)
  • lubliniecki (gminy Boronów, Ciasna, Herby, Kochanowice, Koszęcin, Lubliniec, Pawonków, Woźniki).

W zakresie pozostałych gmin – warsztaty zostały ujęte w programie szkoleń dla Energetyków Gminnych.

Proszę o potwierdzenie udziału pracowników w warsztatach. Osoby, których obecności nie potwierdzono, ze względu na ograniczoną pojemność sali konferencyjnej, nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu.

Rejestracji na warsztaty należy dokonywać pod nr tel. 32 60 32 265, 887 447 772, jak również pod adresem e-mail: 

logotypy

Przewiń do góry