Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Spotkanie z mieszkańcami Gminy Stryszów

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

29.06.2023   ferpnfue

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Spotkanie z mieszkańcami Gminy Stryszów

2023-05-08
Spotkanie z mieszkańcami Gminy Stryszów

W dniu 08.05.2023 r., w Urzędzie Gminy Stryszów, odbędzie się spotkanie informacyjne dla Mieszkańców Gminy oraz indywidualne konsultacje dotyczące nowej odsłony Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” (po zmianach wprowadzonych w dniu 03.01.2023 r.) oraz Programów Priorytetowych: Mój Prąd, Moje Ciepło, Jawor 2.

W spotkaniu będzie uczestniczyć Pani Katarzyna Bryzek, Doradca Energetyczny z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

29.06.2023   ferpnfue


Przewiń do góry