Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Spotkanie z mieszkańcami w Staniątkach

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

29.06.2023   ferpnfue

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Spotkanie z mieszkańcami w Staniątkach

2023-05-09
Spotkanie z mieszkańcami w Staniątkach

W dniu 9 maja 2023 r., w Domu Pełnym Kultury w Staniątkach, odbędzie się spotkanie informacyjne dla Mieszkańców dotyczące nowej odsłony Programu „Czyste Powietrze” (po zmianach wprowadzonych w dniu 3.01.2023 r.).

Podczas wydarzenia Doradca Energetyczny z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w Krakowie – Pani Aneta Obrzut omówi wymagania Programu, a następnie po prelekcji zainteresowane osoby będą miały możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

29.06.2023   ferpnfue


Przewiń do góry