Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Drugi Regionalny Okrągły Stół dotyczący finansowania efektywności energetycznej w województwie pomorskim

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

29.06.2023   ferpnfue

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Drugi Regionalny Okrągły Stół dotyczący finansowania efektywności energetycznej w województwie pomorskim

2023-05-10
Drugi Regionalny Okrągły Stół dotyczący finansowania efektywności energetycznej w województwie pomorskim

Drugi Regionalny Okrągły Stół stanowić będzie kontynuację dyskusji na temat instrumentów finansowych oraz nowych możliwości organizacyjno-technologicznych, jakie pojawiają się w czasie transformacji energetycznej.

Spotkanie organizowane przez Bałtycką Agencję Poszanowania Energii przy współudziale Doradców Energetycznych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

29.06.2023   ferpnfue


Przewiń do góry