Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Warszawa

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Warszawa

2019-04-15
Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Warszawa

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wraz z Ministerstwem Środowiska oraz Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza na kolejne spotkania dotyczące realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Podstawowym celem Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza, pochodzących z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

W trakcie warsztatów, dla pracowników gmin, będą udzielane informacje na temat nowych zasad dofinansowania w ramach Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz wspólnie z prowadzącymi zostanie wypełniony przykładowy wniosek o dofinansowanie.

Spotkania odbędą się w godzinach 10-14.

Harmonogramy spotkań, które zostaną przeprowadzone w dniach 1- 25 kwietnia 2019 r.

Harmonogramy szkoleń w poszczególnych regionach województwa:

Warszawa_Centrala.pdf

Wydzial_Zamiejscowy_w_Siedlcach.pdf

Wydzial_Zamiejscowy_Plock.pdf

Wydzial_Zamiejscowy_Radom_2.pdf

Wydzial_Zamiejscowy_w_Ciechanowie.pdf

Wydzial_Zamiejscowy_w_Ostrolece.pdf

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry