Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Seminarium - „Ekonomia a efektywność energetyczna. Elementy uwarunkowań środowiskowych w gminach i osiedlach mieszkaniowych w zakresie gospodarki odpadami”

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Seminarium - „Ekonomia a efektywność energetyczna. Elementy uwarunkowań środowiskowych w gminach i osiedlach mieszkaniowych w zakresie gospodarki odpadami”

2024-04-23 - 2024-04-24
Seminarium - „Ekonomia a efektywność energetyczna. Elementy uwarunkowań środowiskowych w gminach i osiedlach mieszkaniowych w zakresie gospodarki odpadami”

XIV edycja Seminarium z cyklu: Ekologia nie jest modą - jest szansą, jest czystą kalkulacją, jest koniecznością pod hasłem: „Ekonomia a efektywność energetyczna. Elementy uwarunkowań środowiskowych w gminach i osiedlach mieszkaniowych w zakresie gospodarki odpadami”

Współorganizacja konferencji w Nałęczowie wraz Polskim Towarzystwem Mieszkaniowym, Związkiem Gmin Lubelszczyzny, Lubelskim Stowarzyszeniem Zarządców Nieruchomości, Fundacją PRO-EKO.

Poruszane będą następujące zagadnienia :

  1. Promocja Projektu Doradztwa Energetycznego,
  2. Rola władz samorządowych w poprawie efektywności energetycznej,
  3. Dobór i opłacalność instalacji OZE w tym: fotowoltaika, pompy ciepła, mini elektrownie wiatrowe,
  4. Wsparcie doradcze dla sektora publicznego i mieszkaniowego w zakresie efektywności energetycznej,
  5. Proekologiczne wytwarzanie energii cieplnej i elektrycznej,
  6. Zarządzanie systemem gospodarowania odpadami w zadaniach Samorządu Województwa Lubelskiego,
  7. Sposoby poprawy efektywności gospodarki odpadami u źródeł ich powstawania.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry