Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Konferencja “Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Konferencja “Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”

2024-09-09 - 2024-09-10
Konferencja “Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”

Doradcy Energetyczni z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie wezmą udział w konferencji oraz będą odpowiedzialni za:

  1. Obsługę stoiska informacyjno-promocyjnego podczas wydarzenia,
  2. Informację i promocję Projektu Doradztwa Energetycznego.

Doradcy Energetyczni będą promować aktualną ofertę możliwego do uzyskania dofinansowania z Programów Priorytetowych Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz udzielać niezbędnych informacji zainteresowanym uczestnikom.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry