Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Zielona Rewolucja – Międzynarodowa Konferencja OZE dla Przemysłu, Nauki i Polityki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Zielona Rewolucja – Międzynarodowa Konferencja OZE dla Przemysłu, Nauki i Polityki

2024-06-03 - 2024-06-06
Zielona Rewolucja – Międzynarodowa Konferencja OZE dla Przemysłu, Nauki i Polityki

„Zielona Rewolucja – Międzynarodowa Konferencja OZE dla Przemysłu, Nauki i Polityki” , jest wyjątkowym wydarzeniu, które stanowi platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy liderami przemysłu, ekspertami naukowymi oraz decydentami politycznymi.

Konferencja odbędzie się w Hotelu BUKOVINA, położonym w bezpośrednim otoczeniu Tatrzańskiego Parku Narodowego.

To niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Udział Doradców Energetycznych w konferencji to nie tylko możliwość poszerzenia horyzontów i zdobycia cennych informacji, ale także szansa na nawiązanie kontaktów.

Razem możemy kształtować przyszłość energetyki, zmierzając ku bardziej zrównoważonemu i ekologicznemu światu.

Na konferencji będzie funkcjonowało stoisko informacyjno-promocyjne Projektu Doradztwa Energetycznego, gdzie Doradcy Energetyczni będą udzielać porad z zakresu możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Podpowiedzą jak zaoszczędzić energię w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie. Przekażą informacje dotyczące uchwał antysmogowych oraz aktualnych programów wspierających wymianę źródeł ciepła i termomodernizację. Porozmawiają o wpływie jakości powietrza na zdrowie i środowisko.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie internetowej

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry