Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - III Forum Samowystarczalności Energetycznej dla obiektów sakralnych i parafialnych - Kamień Śląski

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

III Forum Samowystarczalności Energetycznej dla obiektów sakralnych i parafialnych - Kamień Śląski

2024-05-16
III Forum Samowystarczalności Energetycznej dla obiektów sakralnych i parafialnych - Kamień Śląski

Wydarzenie poświęcone będzie tematyce dążenia do samowystarczalności energetycznej poprzez OZE, magazyny energii i systemy zarządzania energią w obiektach sakralnych i kościelnych znajdujących się w zarządzie parafii.

Przedstawienie oferty finansowej przez Doradcę Energetycznego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu - prezentacja Projektu Doradztwa Energetycznego - możliwości skorzystania z doradztwa dotyczące obliczania efektów ekologicznych inwestycji w OZE lub wymiany źródeł ciepła budynków kościołów i związków wyznaniowych.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry