Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Kielce

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Kielce

2019-04-15
Warsztaty szkoleniowe dotyczące Programu „Czyste powietrze” WFOŚiGW Kielce

 

W dniu 22 marca 2019 r. w WFOŚiGW w Kielcach zorganizowano warsztaty szkoleniowe z Programu Czyste Powietrze, dotyczącego dofinansowania do termomodernizacji budynków jednorodzinnych mieszkalnych. Warsztaty otworzył Pan Ryszard Gliwiński- Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

W warsztatach uczestniczyło 19 osób z kilkunastu gmin woj. świętokrzyskiego. Szkolenie przeprowadzili Doradcy Energetyczni z Funduszu w Kielcach, którzy zapoznali uczestników z treścią programu oraz szczegółowymi warunkami dofinansowania. Ponadto omówili jak stworzyć konto użytkownika na portalu beneficjenta oraz krok po kroku zaprezentowali jak prawidłowo uzupełnić wniosek o dofinansowanie i skutecznie go złożyć.

Kolejne szczegółowe szkolenia z programu Czyste Powietrze zostaną zorganizowane w  siedzibie Funduszu w dniach:

  • 27 marca 2019 r. –  w godz: 11:00 – 15:30
  • 28 marca 2019 r. –  w godz 9:00 – 13:30
  • 5 kwietnia 2019 r. - w godz 9:00 – 13:30
  • 12 kwietnia 2019 r. – w godz 9:00 – 13:30
  • 15 kwietnia 2019 r. – w godz 9:00 – 13:30

W związku z powyższym osoby, które chciałyby uczestniczyć w szkoleniu powinny przesłać formularz zgłoszeniowy w terminie  do 1 kwietnia 2019r. na adres: .

formularz-zgloszeniowy.doc

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry