Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - VII edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.
Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

VII edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK

2019-04-08 - 2019-04-09
VII edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK

Przed nami VII edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2018. Szczyt tradycyjnie odbędzie się w Gdańsku w dniach 8 - 9 kwietnia 2019 w Europejskim Centrum Solidarności. Tematem spotkania będzie: Energetyka dla Gospodarki, Gospodarka dla Energetyki. Intencją OSE Gdańsk 2019 jest przeprowadzenie dyskusji ukierunkowanej na zabezpieczenie polskiej gospodarki, w szczególności strategicznych sektorów pod kątem ryzyka wynikających z sytuacji międzynarodowej oraz polityki UE.

Tradycyjnie odbędzie się uroczysta Gala podczas której już po raz piąty zostaną wręczone Statuetki „Bursztyn Polskiej Energetyki 2019”.

Na OSE Gdańsk 2019 będzie znajdował się punkt konsultacyjny Projektu Doradztwa Energetycznego, gdzie będą Państwo mogli spotkać, porozmawiać, wysłuchać porad naszych Doradców Energetycznych dotyczących programów  w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE.

Równolegle w ramach konferencji w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku odbędą się spotkania dwóch grup roboczych Projektu Doradztwa Energetycznego. W jednej z grup omawiane będą tematy związane z działaniami informacyjnymi Programu „Czyste Powietrze”, szkoleniami Energetyków Gminnych, OPS i Kowr. Drugi zespół uczestniczyć będzie w rozmowach o nadchodzących wydarzeniach, między innymi powiązanych z Dniami Otwartymi Funduszy Europejskich, rozwojem działań informacyjno-promocyjnych w mediach i wdrożeniem nowej odsłony strony internetowej, przygotowaniem filmu reklamowego.

Drugiego dnia konferencji Doradcy Energetyczni wezmą udział w 3 panelach tematycznych: 1. Status inwestycji infrastrukturalnych, energetycznych i pochodnych zrealizowanych przez samorządy, 2. Polska energetyka na drodze do energetyki niskoemisyjnej, 3. Morska Energetyka Wiatrowa elementem strategii energetycznej i gospodarczej kraju.

 

VII edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK
Europejskie Centrum Solidarności
Pl. Solidarności 1, Gdańsk
8-9 kwietnia 2019 r.

logotypy

Przewiń do góry