Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Szkolenie "Dzień Pozytywnej Energii"

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Szkolenie "Dzień Pozytywnej Energii"

2019-10-08
Szkolenie "Dzień Pozytywnej Energii"

8 października 2019 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 10, pawilon 15, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza na szkolenie pt. Dzień Pozytywnej Energii.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji, na której planujemy poruszyć kwestie związane z uruchomieniem nowych Programów Priorytetowych: Energia Plus i Ciepłownictwo powiatowe, Agroenergia, Polska Geotermia Plus, Mój prąd.

Doradcy Energetyczni będą prowadzić punkty konsultacyjne, podczas których zainteresowane osoby będą mogły uzyskać praktyczne informacje na temat realizacji przedsięwzięć z zakresu efektywności energetycznej oraz pozyskania dotacji, bądź pożyczki z Nowych Programów NFOŚiGW.

Link do formularza zgłoszeniowego:
http://www.nfosigw.gov.pl/formularze/formularz-zgloszeniowy-energia-pol-eco-system-2019/

Ze względów organizacyjnych prosimy o przesłanie zgłoszenia chęci uczestnictwa w szkoleniu (wypełnienie formularza on-line) do dnia  30 września 2019 r. do godz. 9.00.

Liczba miejsc ograniczona.

O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie jest bezpłatne.

logotypy


Przewiń do góry