Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Konferencja „Efektywność energetyczna kluczem do poprawy jakości powietrza w Małopolsce”

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Konferencja „Efektywność energetyczna kluczem do poprawy jakości powietrza w Małopolsce”

2019-12-09 - 2019-12-11
Konferencja „Efektywność energetyczna kluczem do poprawy jakości powietrza w Małopolsce”

Zbliżamy się do końcówki roku 2019.

Czyli czeka nas podsumowanie działań w Projekt Doradztwa Energetycznego za bieżący rok aktywności.

W dniach 9 – 11 grudnia zaplanowaliśmy konferencję „Efektywność energetyczna kluczem do poprawy jakości powietrza w Małopolsce” w stolicy polskich Tatr.

W programie są prezentacje, spotkania, wykłady z przedstawicielami województwa małopolskiego, przedstawicieli samorządów i gmin, doradcy energetyczni, pracownikami urzędów gmin i miast, starostw, energetycy gminni, pracownicy merytoryczni wdrażający programy rządowe oraz osoby odpowiedzialne za kontrolę i monitoring stanu powietrza atmosferycznego na południu Polski.

Ostatniego dnia zaplanowano wizytę studyjną w Geotermii Podhalańskiej.

logotypy


Przewiń do góry