Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego dotyczące ulgi termomodernizacyjnej w gminie Bolesław

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

UWAGA!Logo PDE Uprzejmie informujemy, że w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Beneficjentów oraz naszych Pracowników, Projekt Doradztwa Energetycznego pracuje zdalnie.  Prosimy o kontakt z Doradcami Energetycznymi drogą mailową lub telefonicznie zgodnie z regionalizacją. Liczymy na Państwa zrozumienie. PDE

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego dotyczące ulgi termomodernizacyjnej w gminie Bolesław

2020-02-06
Spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego dotyczące ulgi termomodernizacyjnej w gminie Bolesław

6 lutego 2020 r. o godz. 15:00 – spotkanie doradcy energetycznego WFOŚiGW w Krakowie z pracownikami Urzędu Skarbowego dotyczące ulgi termomodernizacyjnej.

Miejsce spotkania: Centrum Kultury im. Marii Płonowskiej w Bolesławiu (Dwór w Bolesławiu) przy ul. Głównej 55

 

logotypy


Przewiń do góry