Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Zasady dofinansowania inwestycji w ramach Programu Mój Prąd 3.0

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Zasady dofinansowania inwestycji w ramach Programu Mój Prąd 3.0

2021-07-12
Zasady dofinansowania inwestycji w ramach Programu Mój Prąd 3.0

Zasady dofinansowania inwestycji w ramach Programu Mój Prąd 3.0

Webinarium skierowane jest do osób fizycznych wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji.

Tematyka szkolenia:

  • Rodzaje przedsięwzięć
  • Budżet
  • Beneficjenci
  • Forma dofinansowania
  • Terminy i forma składania wniosków
  • Wymagane załączniki.

W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Zasady dofinansowania inwestycji w ramach Programu Mój Prąd 3.0  przedstawi – Doradca Energetyczny w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Pan Łukasz Kucab.

Webinarium odbędzie się 12 lipca 2021 r. od 11:00 do 12:30 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres  i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 lipca 2021 r. do 15:00. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.  

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry