Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Konferencja Future Energy Live

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Konferencja Future Energy Live

2021-07-13
Konferencja Future Energy Live
Konferencje Future Energy LIVE to wydarzenia online, które zapowiadają i towarzyszą stacjonarnej Konferencji Future Energy Forum. To też przestrzeń, która edukuje i uświadamia uczestników wydarzenia na o znaczeniu energetyki i branż pokrewnych. Celem konferencji jest wniesienie merytorycznego wkładu w dyskusję na temat nowości technologicznych w energetyce oraz bezpieczeństwa energetycznego prosumentów, jak i ekologicznych źródeł energii.

Szkolenie przeprowadzone będzie przez Doradców Energetycznych  z WFOŚiGW w Rzeszowie w ramach cyklu spotkań pn.: „Future Energy Online" z wykorzystaniem studia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Tematyka i zakres szkolenia:


1. Program Doradztwa Energetycznego. Struktura. Założenia. Realizacja,

2. Efektywność energetyczna i Odnawialne Źródła Energii.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry