Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Szkolenia dla kandydatów na Energetyków Gminnych prowadzone przez Zespół Doradców Energetycznych WFOŚiGW w Krakowie

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

UWAGA!Logo PDE Uprzejmie informujemy, że w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Beneficjentów oraz naszych Pracowników, Projekt Doradztwa Energetycznego pracuje zdalnie.  Prosimy o kontakt z Doradcami Energetycznymi drogą mailową lub telefonicznie zgodnie z regionalizacją. Liczymy na Państwa zrozumienie. PDE

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Szkolenia dla kandydatów na Energetyków Gminnych prowadzone przez Zespół Doradców Energetycznych WFOŚiGW w Krakowie

2021-11-29 - 2021-11-30
Szkolenia dla kandydatów na Energetyków Gminnych prowadzone przez Zespół Doradców Energetycznych WFOŚiGW w Krakowie

Przed nami jawi się druga edycja szkoleń dla kandydatów na Energetyków Gminnych. Szkolenia skierowane są do pracowników oraz osób zgłoszonych przez JST, które będą pełnić w gminach funkcję Energetyków. Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę z zakresu efektywności energetycznej, gospodarki niskoemisyjnej oraz odnawialnych źródeł energii. Będą w stanie rozpoznać obszary, w których możliwa jest redukcja zużycia energii, wygenerowanie oszczędności oraz ograniczenie zanieczyszczenia powietrza, a także wskazać możliwości uzyskania wsparcia finansowego na realizację tego typu inwestycji.

W pierwszej kolejności w szkoleniu wezmą udział gminy, które nie uczestniczyły w poprzedniej edycji szkoleń.

Pierwszy blok szkolenia dla pierwszej grupy (ok. 25 osób) odbędzie się w dniach 18 -19.11.2021 r. i dotyczyć będzie uwarunkowań prawnych (obowiązki i działania gmin wynikające z przepisów prawa).

Kolejne dwa bloki przewidziane są w następujących terminach: 29 - 30.11.2021 oraz 06 - 07.12.2021.

Szkolenia mają charakter stacjonarny w formule wykładów i warsztatów.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://www.wfos.krakow.pl/

Szkolenie poprowadzą Doradcy Energetyczni z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

logotypy


Przewiń do góry