Wydarzenia - Projekt Doradztwa Energetycznego - Konferencja I Future Energy Live „Zasady dofinansowania inwestycji w ramach Programu Agroenergia”

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

UWAGA!Logo PDE Uprzejmie informujemy, że w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Beneficjentów oraz naszych Pracowników, Projekt Doradztwa Energetycznego pracuje zdalnie.  Prosimy o kontakt z Doradcami Energetycznymi drogą mailową lub telefonicznie zgodnie z regionalizacją. Liczymy na Państwa zrozumienie. PDE

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Konferencja I Future Energy Live „Zasady dofinansowania inwestycji w ramach Programu Agroenergia”

2021-11-30
Konferencja I Future Energy Live „Zasady dofinansowania inwestycji w ramach Programu Agroenergia”
Konferencje Future Energy LIVE to wydarzenia online, które zapowiadają i towarzyszą stacjonarnej Konferencji Future Energy Forum. To też przestrzeń, która edukuje i uświadamia uczestników wydarzenia o znaczeniu energetyki i branż pokrewnych. Celem konferencji jest wniesienie merytorycznego wkładu w dyskusję na temat nowości technologicznych w energetyce oraz bezpieczeństwa energetycznego prosumentów, jak i ekologicznych źródeł energii.

Szkolenie przeprowadzone będzie przez Doradców Energetycznych  z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w ramach cyklu spotkań pn.: „Future Energy Online" z wykorzystaniem studia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Zakres szkolenia:

  1. Program Doradztwa Energetycznego - struktura, założenia, realizacja,
  2. Cel Programu Agroenergia,
  3. Rodzaje przedsięwzięć,
  4. Budżet,
  5. Beneficjenci,
  6. Forma dofinansowania,
  7. Terminy i forma składania wniosków,
  8. Wymagane załączniki.

Szkolenie skierowane jest do osób fizycznych.

logotypy


Przewiń do góry