MÓJ PRĄD I nabór 2019 - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

MÓJ PRĄD I nabór 2019

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #36 przez Joannag
I nabór wniosków w programie Mój Prąd kończy się 20 grudnia 2019. Instalacja PV zostanie wykonana około 20-tego (20 lub 23) grudnia, następnie zwrócimy się z wnioskiem o wymianę licznika. Nowy program rusza na początku 2020 roku - i czy na ten II nabór nasza instalacja się będzie kwalifikować? W jakim czasie ewentualnie nie miałabym możliwości na złożenie wniosku i otrzymanie dofinansowania?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #39 przez Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Okres kwalifikowalności jest cały czas niezmienny tj. w programie (również w kolejnym naborze) można zgłaszać instalacje podłączone do sieci i opłacone nie wcześniej niż 23.07.2019 r. Natomiast wnioski można składać w terminach określonych dla każdego z naborów. Jeżeli Wnioskodawca skompletuje wszystkie dokumenty po 20.12.2019 r. najwcześniej wniosek może złożyć 13.01.2020 r. (początek II naboru).

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Zasilane przez Forum Kunena

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry