Odesłane dokumenty po terminie. - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Odesłane dokumenty po terminie.

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #51 przez Przybylski
Szanowni Państwo, dokumenty dotyczące pierwszej edycji wysłałem za pośrednictwem Poczty Polskiej w dniu 18.12.2019 r przed południem, oczywiście "priorytetem". Z informacji w okienku dowiedziałem się, że jutro dokumenty NA PEWNO będą u adresata. Tak więc zrobił się "jeden dzień zapasu", ponieważ wnioski można było w poprzedniej edycji do 20 grudnia. Nadmieniam, że dokumenty mogłem wysłać firmą kurierską czy nawet dostarczyć osobiście. Jednak wierząc pracownikowi Poczty Polskiej najnormalniej w świecie im zaufałem. Sprawę śledziłem na bieżąco i ostatecznie dokumenty dostarczono po terminie zgłoszenia do pierwszej edycji programu. Sprawę nie dostarczenia w terminie przesyłki oczywiście reklamowałem, ale w odpowiedzi (po kilku tygodniach) dowiedziałem się, że "przesyłkę dostarczyli" i "mam spadać na drzewo".
Do rozpoczęcia drugiej edycji sprawą się nie interesowałem. Jednak jak ukazała się strona w nowej krasie i można było sprawdzać jaki status jest sprawy, robiłem to kilka razy dziennie. Jakie moje zdziwienie było jak po blisko półtora miesiąca otrzymałem moje dokumenty. Dokumenty zostały "ostęplowane", że dokumenty złożyłem po terminie. Nadmienię tylko, że piśmie przewodnim zostałem zachęcony do złożenia wniosku drogą elektroniczną. Chciałem to zrobić, ale zaraz wyświetlił się komunikat, że do 10 wniosek będzie składany JAK W PIERWSZEJ EDYCJI! Proszę, źle mnie nie zrozumieć, to ja zawaliłem sprawę ale czy taniej było odesłać dokumenty do adresata jak przetworzyć je w postaci pierwszej edycji? Nie rozwijam tematu bo dla mnie sprawa wydaje się oczywista. Skoro po blisko miesiącu proponowano mi złożyć wniosek WG. STAREJ ZASADY, to po co zostały odesłane mi dokumenty? Na marginesie może ktoś wie czy w ramach drugiej edycji (jutro minie miesiąc) ktoś otrzymał pieniądze? Pytam bo za stroną Mój prąd, zakładka Listy rankingowe ostatnie zestawienie jest z datą 20.12.2019 roku czyli z czasu trwania pierwszej edycji.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #55 przez Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Zasady przyjmowania wniosków w ramach konkursów/naborów dla wszystkich programów w NFOŚiGW są takie same. Jeżeli wpłynie do nas wniosek poza terminem naboru, odsyłamy dokumenty do nadawcy.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Zasilane przez Forum Kunena

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry