Wniosek wymaga uzupełnienia - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Wniosek wymaga uzupełnienia

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #103 przez Loader77
Od dłuższego czasu mój wniosek ma status "Wymaga uzupełnienia...pracownik skontaktuje się celem uzupełnienia..." Czy można skontaktować się z kimś żeby przyspieszyć uzupełnienie? Wniosek składałem w marcu. Kolega miał taki sam status ale wniosek składała za niego firma montująca fotowoltaikę. Ja składałem wniosek sam. Chyba wiem czego brakuje i chciałbym to uzupełnić. Kolega kontaktował się z firmą która montowała, a oni z kimś od wniosków, uzupełnili co trzeba i po kilku dniach pieniądze były już na koncie. Pisałem na podany mail - bez odzewu, infolinia nie działa. Czy można te procedury przyspieszyć?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #104 przez Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Proszę skontaktować się mailowo z Wydziałem weryfikującym wnioski:
W treści maila podać należy numer wniosku.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Zasilane przez Forum Kunena

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry