Dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznej Mój - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznej Mój

Więcej
2 lata 4 dni temu #159 przez Wojciech
Dzień dobry,

prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą jestem na etapie sprzedaży lokalu mieszkalnego w którym mam zarejestrowaną ww. działalność (brak pomieszczeń wydzielonych na cele prowadzenia działalności, miałem jako osoba fizyczna zawartą umowę z PGE).
Aktualnie staram się o dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznej Mój Prąd IV, czy w CEiDG do celów rejestrowych mogę wskazać adres prowadzenia działalności swój nowo wybudowany jednorodzinny dom mieszkalny, który podobnie jak lokal mieszkalny nie ma żadnych pomieszczeń wydzielonych na cele prowadzenia działalności, mam zawartą umowę z PGE jako osoba fizyczna nie firma, czy otrzymam dofinansowanie do fotowoltaiki czy lepiej przerejestrować firmę w inne miejsce?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Z poważaniem,

Wojciech Nietupski

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #160 przez Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Nie ma przeciwwskazań do ubiegania się o dotację w przypadku zarejestrowania działalności gospodarczej w budynku mieszkalnym. Istnieje jednak warunek dotyczący mocy instalacji. Moc musi być dobrana jedynie na podstawie potrzeb mieszkaniowych. Należy w pierwszej kolejności określić swoje zużycie energii elektrycznej na cele mieszkaniowe a następnie dobrać moc instalacji.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Zasilane przez Forum Kunena

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry