Klimatyzacja - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.

Klimatyzacja

Więcej
1 rok 4 miesiąc temu #174 przez Pawel
Klimatyzacja was created by Pawel
Dzień Dobry .
Moje pytanie brzmi.
Czy montując 2 sztuki klimatyzacji z funkcją grzania w domu dostanę dotację na 1 sztukę czy na 2 sztuki?
Pytanie moje jest uzasadnione tym,że zamontowalem 2 sztuki klimatyzatorów i mam za tą usługę wystawioną jedną fakturę w kwocie 9000zł czy dotacji podlega cała faktura i dostanę pełną kwote dotacji czyli 4400zł ?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
1 rok 4 miesiąc temu #175 przez Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Liczy się całkowita wartość określona na fakturze. Skoro na klimatyzację z funkcją grzania wydał Pan 9000 zł to zgodnie z programem (do 50% kosztów nie więcej niż 4400 zł), może Pan ubiegać się o dotację w wysokości 4400 zł.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Zasilane przez Forum Kunena

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry