kominki - Kunena - Projekt Doradztwa Energetycznego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Regulamin.

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1

Znajdujesz się na stronie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wybierz region, z którego jesteś, w celu wyświetlenia informacji specjalnie dla Ciebie
Logotypy
Projekt „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 16 regionach na terenie całego kraju.
Witamy na forum Projektu Doradztwa Energetycznego

Zarejestruj się, aby aktywnie uczestniczyć w projektach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

kominki

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #63 przez ML
kominki was created by ML
Czy jest jakaś odgórna decyzja w sprawie kominków o funkcji rekreacyjnej w programie Czyste Powietrze?
Mogą być w domach czy nie mogą? W szczególności te, które posiadają certyfikaty ecodesign.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #64 przez Daniel-Masluk
Replied by Daniel-Masluk on topic kominki
Jeżeli są miejscowym źródłem ciepła, nie są brane pod uwagę, tzn. nie muszą być likwidowane. W PPONE był wymóg likwidacji lub odcięcia od komina, tutaj nie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #65 przez Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
Potwierdzam. Zgodnie z Programem Czyste Powietrze, jeśli kominek pełni jedynie funkcję rekreacyjną tj. ogrzewa (okresowo) pomieszczenie w którym się znajduje to nie ma wymogu jego demontażu.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #132 przez MałgorzataD
Replied by MałgorzataD on topic kominki
Kto wydaje certyfikat ecodesign. Mam kominek firmy Kornak z 1996 roku, bardzo dobry. Do kogo mogę się zgłosić aby uzyskać atest. Dzwoniłam do KORNAKA, ale oni zmienili profil produkcji i nie zajmują się kominkami.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 9 miesiąc temu #133 przez Doradca Energetyczny - NFOŚiGW
W Polsce takie laboratoria znajdują się m.in. w Łodzi - Laboratorium badawcze kotłów i urządzeń grzewczych oraz w Zabrzu - Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 8 miesiąc temu #134 przez Przemysław
Replied by Przemysław on topic kominki
A czy są gdzieś takie laboratoria w zachodniej Polsce?


.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Zasilane przez Forum Kunena

FENIKS RP UE PDE RGB 1 1


Przewiń do góry